Journal

Look do dia
#Sem categoria

24x7servermanagement

Eraisikult laenu võttes on intressid madalamad kui pangast laenu võttes. Kuigi maksate kõrgemat intressi, peab eralaenuandja täitma arvestusliku intressi miinimumsumma. Peaksite olema ettevaatlik, et mitte laenata inimestelt, kellel on halb maine. Parem on saada soovitusi sõbralt või sugulaselt, kes on neilt juba laenu võtnud, või lugeda arvustust, mille on kirjutanud keegi, kes on laenu võtnud eraisikult.

boonuslaen

Eraisiku laenuga kaasnevad riskid hõlmavad ärakasutamist ja pettust. Mõned eraisikud või ettevõtted võtavad kaks punkti kuus, mis võrdub kahe protsendipunktiga laenusummast. See võib tunduda väikese summana, kuid see võib kergesti lisada kuni paar tuhat dollarit kuus. Eraisikult laenu võttes tasub tähelepanelikult lugeda peenes kirjas. Vältige kindlasti eralaenuandjaid või eraisikuid, kes küsivad ettemakseid.

Üks suurimaid eraisiku laenuga kaasnevaid riske on intressimäär. Mida rohkem laen välismaalt isikuandmeid esitate, seda suurem on laen. Kui laenuvõtja ei saa laenusummat endale lubada, saab ta kasutada tagatist. Tagatisraha väärtus arvestatakse laenusummas. Siiski on kõige parem enne eralaenu võtmist nende riskidega tutvuda. Teil on suurem võimalus saada vajalik laenusumma.

Eraisiku laenul on mitmeid puudusi. Kui te ei suuda laenu tähtaja jooksul raha tagasi maksta, ei pruugi te laenu saada. Parem on vältida eraisikut, kellel pole hea maine. Protsess võib olla keeruline, nii et uurige kindlasti ja valige targalt. Küsimuste korral võtke ühendust finantsteenuseid pakkuva finantsasutusega.

Eraisikult laenu võtmine võib olla riskantne. Ehkki võite paberimajandust ise täita, peaks lepingu ette valmistama jurist. Suurema laenu korral võib eraisik nõuda kogu laenusumma täielikku tagasimaksmist mõne päeva jooksul. Kui võtate eralaenu ebakindlast allikast, peaksite enne millelegi allkirjastamist alati nõu pidama advokaadiga.

Enne eraisikult laenu võtmist veendu, et saad aru, kuidas protsess käib.Peamine erinevus eraisiku ja panga vahel on laenu olemus. Eraisik on paindlikum, kuid enne lepingu sõlmimist peaksite siiski tingimustega kursis olema. Eraisiku laenu suhtes kohaldatakse krediidikontrolli ja seda ei pruugita teatud põhjusel heaks kiita.